O nas

Firma Król to firma z tradycjami. Jesteśmy producentem domów z drewna, z bali od kilkunastu lat. Działamy na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w budowie góralskich domów drewnianych. Oferujemy także Państwu ekologiczne domy drewniane, całoroczne, letniskowe i różnego rodzaju altany ogrodowe, garaże oraz obiekty handlowe jak karczmy, bary, zajazdy itp.

Domy są budowane z naszych projektów lub dostarczonych przez klienta. Mają Państwo możliwość decydowania o wyglądzie i rozmieszczeniu pomieszczeń. Każdą uwagę bierzemy do siebie i dbamy o to, by klient był zadowolony z efektów. Nasi fachowcy wybudują każdy dom. Nie boimy się wyzwań!

Nasze doświadczenie, ciężka praca i zgrany zespół pozwala na tworzenie wyrobów wysokiej jakości, zapewniając tym samym satysfakcję i bezpieczeństwo użytkujących. Domy drewniane z bali, domy góralskie, domy letniskowe, altany, karczmy służą naszym klientom przez długie lata i stanowią naszą wizytówkę.

Wszystkie domy drewniane posiadają wymagane atesty i opinie na zgodność z obowiązującymi polskimi normami. To nie wszystko! Dodatkowo zajmujemy się w wyposażaniem i wykończeniem wnętrz w drewnie - schody drewniane, boazerie, zabudowa wnętrz z drewna, barki, meble oraz kompletna stolarka drewniana. Ponadto zajmujemy się budową i pokryciem dachowym.

Zapraszamy do współpracy

Piotr Król

Dlaczego my?

1 Jesteśmy kompetentni

Nasza kadra składa się z osób wykwalifikowanych, doświadczonych i chętnych do pracy.

2 Działamy dokładnie i terminowo

Nie spieszymy się! Działamy dokładnie i rozważnie przy zachowaniu terminu wykonania budowy.

3 Stosujemy nowoczesne technologie

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt do obróbki drewna oraz mamy dostęp do bardzo dobrej suszarni.

4 Posiadamy grono zadowolonych klientów

Jesteśmy firmą z tradycjami, posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie stąd duża ilość zadowolonych klientów. 

5 Nie boimy się wyzwań

Wykonamy każde zlecenie na budowę domów drewnianych. Nie obce nam domy tradycyjne ani w nowoczesnym stylu.

6 Budujemy na terenie całej Polski

Jesteśmy gotowi do wyjazdu w każde miejsce w Polsce. Do tej pory budowaliśmy głównie w woj. małopolskim, śląskim, dolnośląskim oraz w Bieszczadach.